Departament

Director de Departament:

Consiliul Departamentului:

Nr. crt.

Funcția didacticăNume și prenume
1.Conf.univ.drLucaci Călin Florin
2.Lect.univ.dr.Maria Tămășan
3.Lect.univ.dr.Popa Laurian Constantin

Consiliul Facultății:

Nr.crt.Funcția didacticăNume și prenume
1.Decan / Prof.univ.dr.

Ionescu Claudiu Emil

2.Conf.univ.dr.Lucaci Călin Florin
3.Lect. univ. dr.Maria Tămășan




PROFESORI TITULARI:


Decan

Prof. univ. dr. Claudiu Emil Ionescu

e-mail: claudiu.ionescu@uav.ro

CV(RO) CV(EN) Listă lucrări(RO) Listă lucrări(EN)

Director de Departament

Conf. univ. dr. Lucaci Călin Florin

e-mail: calin.lucaci@uav.ro

CV(RO) CV(EN) Listă lucrări(RO) Listă lucrări(EN)

Prof. univ. dr. Ionescu Lăcrimioara Simona

e-mail: lacrimioara.ionescu@uav.ro

CV(RO) CV(EN) Listă lucrări(RO) Listă lucrări(EN)

Conf. univ. dr. Cristea Lucia

e-mail: lucia.cristea@uav.ro

CV(RO) CV(EN) Listă lucrări(RO) Listă lucrări(EN)

Lect. univ. dr. Bota Diana

e-mail: diana.bota@uav.ro

CV(RO) CV(EN) Listă lucrări(RO) Listă lucrări(EN)

Lect. univ. dr. Tămășan Maria

e-mail: maria.tamasan@uav.ro

CV(RO) CV(EN) Listă lucrări(RO) Listă lucrări(EN)

Lect. univ. dr. Popa Laurian Constantin

e-mail: laurian.popa@uav.ro

CV(RO) CV(EN) Listă lucrări(RO) Listă lucrări(EN)

Lect. univ. dr. Delia Brândușescu

e-mail: delia.brandusescu@uav.ro

CV(RO) CV(EN) Listă lucrări(RO) Listă lucrări(EN)

Lect. univ.dr. Turturică Ondina Oana

e-mail: oandina.turturica@uav.ro

CV(RO) CV(EN) Listă lucrări(RO) Listă lucrări(EN)

Lect. univ. dr. Sita Raluca Andrada

e-mail: raluca.sita@uav.ro

CV(RO) CV(EN) Listă lucrări(RO) Listă lucrări(EN)

Asist. univ. dr. Latiș Cătălin

e-mail: catalin.latis@uav.ro

CV(RO) CV(EN) Listă lucrări(RO) Listă lucrări(EN)

CADRE DIDACTICE ASOCIATE:


Prof. univ. dr. Lucaci Florea

e-mail: florea.lucaci@uav.ro

CV(RO) / Listă lucrări(RO) Listă lucrări(EN)


Prof. univ. dr. Onisim Colta

e-mail: colta.onisim@uav.ro

CV(RO) CV(EN) Listă de lucrări(RO) Listă de lucrări(EN)

CADRE DIDACTICE AUXILIARE:

Laborant grad 2. Cechici Snejana-Alexandra-Tudorache

CV(RO) CV(EN) Listă lucrări(RO) Listă lucrări(EN)

Croitor (muncitor calificat). Popa Decebal